PORAZ U DERBIJU

U 14. kolu Kantonalne lige USK, naš klub je gostovao u Ključu, u komšijskom derbiju te upisao poraz od 1:2.
Naš tim je poveo u 21. minuti, strijelac je bio Asim Omanović, ali ubrzo je NK Ključ preko Ibrahimovića u 38. minuti izjednačio na 1:1, a u 41. minuti rezervista Sandi Zukanović pogađa za konačnih 2:1.
Bez golova u drugih 45. minuta, iako je Omladinac propustio dvije dobre prilike, najbolju preko Hadžića kad je pred sami kraj utakmice pogodio stativu.
NK Ključu čestitamo na pobjedi i ovim putem im se zahvaljujemo na gostoprimstvu, te im želimo puno sreće u nastavku prvenstva.
Treba napomenuti, da se danas, nakon više od 20 godina igranja za klub, oprostio Samir Botonjić - Pigi, koji seli u Španiju, te je tim povodom danas nosio kapitensku traku.
Ibrahim Šadić, kao predsjednik kluba je povodom oproštaja Botonjića od Omladinca, uručio poklon u vidu dresa sa brojem 8, te se na taj način zahvalio Pigiju za sve što je uradio za naš klub.