Katastrofa u Polju! Mladost - Omladinac 7:1

Katastrofa u Polju! Mladost - Omladinac 7:1

U okviru 17. kola Kantonalne lige USK, Omladinac je gostovao u Polju, kod trećeplasirane ekipe, NK Mladost i upisao visok i katastrofalan poraz. Domaćin je uvjerljivo slavio sa visokih 7:1. Počasni gol za naš klub,  u 78. minuti utakmice postigao je Osman Kukavica - Opa, te mu je to bio prvijenac  za seniore u zvaničnim utakmicama.

Omladinac je na ovo gostovanje otputovao u oslabljenom sastavu, tj. bez 5 standardnih igrača. Utakmicu je počelo 10 igrača, kako bi se u 15. minuti povrijedio Belmin Botonjić, te je naš klub bio primoran utakmicu odigrati sa 9 igrača, što je zaista razočaravajuća činjenica.

U 18. posljednjem kolu, Omladinac će biti domaćin NK Bajeru, u komšijskom derbiju.

Nadamo se da ćemo ovu lošu sezonu ipak završiti sa pobjedom u derbiju!