Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK PODGRMEČ SANSKI MOST 22 157 61
2. NK JEDINSTVO BIHAĆ 22 54 54
3. OFK "Bihać" 22 43 44
4. NK Omladinac 75 22 42 43
5. NK Ključ 22 25 43
6. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 22 36 39
7. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 22 -19 31
8. NK"Rudar" 22 22 29
9. NK"Kamenica" 22 -8 27
10. Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać 22 -123 6
11. NK"Bajer 99" 22 -84 4
12. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 22 -145 1
# Ime kluba U +/- B
1. OFK "Bihać" 18 67 52
2. NK"Rudar" 18 75 46
3. NK JEDINSTVO BIHAĆ 18 30 39
4. NK"Kamenica" 18 31 37
5. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 18 -7 22
6. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 18 -17 19
7. NK PODGRMEČ SANSKI MOST 18 -28 15
8. NK Ključ 18 -29 14
9. Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać 18 -42 13
10. NK"Bajer 99" 18 -80 2
12. NK Omladinac 75 0 0 -3
12. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 0 0 -6
# Ime kluba U +/- B
1. NK Vitez 18 31 41
2. NK Mladost (V) 18 19 37
3. NK Mladost Polje - Cazin 18 23 30
4. NK Omladinac 75 18 5 28
5. NK"Željezničar" 18 1 28
6. NK"Gomila" Stijena 18 -9 22
7. NK"Bajer 99" 18 -14 21
8. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 18 -15 16
9. NK"Rudar" 18 -17 13
10. NK Ključ 18 -24 13
Pionirska liga NS USK-a grupa 1 2018/2019 18/19
NK"Rudar"
08.09.2018. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
NK"Kamenica"
08.09.2018. 11:30
4 : 1
NK Ključ
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
08.09.2018. 11:30
0 : 3
NK JEDINSTVO BIHAĆ
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
09.09.2018. 11:30
5 : 0
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK"Bajer 99"
09.09.2018. 11:30
1 : 2
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
09.09.2018. 11:30
0 : 13
OFK "Bihać"
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
15.09.2018. 11:30
0 : 5
NK"Kamenica"
OFK "Bihać"
15.09.2018. 11:30
2 : 2
NK"Rudar"
NK Ključ
16.09.2018. 11:30
3 : 1
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Omladinac 75
16.09.2018. 11:30
-- : --
NK"Bajer 99"
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
16.09.2018. 11:30
6 : 1
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
NK JEDINSTVO BIHAĆ
16.09.2018. 16:00
3 : 0
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
22.09.2018. 11:30
3 : 4
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK"Rudar"
22.09.2018. 11:30
6 : 0
NK Ključ
NK"Kamenica"
22.09.2018. 11:30
1 : 2
NK JEDINSTVO BIHAĆ
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
23.09.2018. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
NK"Bajer 99"
23.09.2018. 11:30
0 : 10
OFK "Bihać"
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
23.09.2018. 11:30
2 : 2
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
NK"Kamenica"
29.09.2018. 11:30
10 : 0
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
29.09.2018. 11:30
0 : 6
NK"Rudar"
OFK "Bihać"
29.09.2018. 11:30
7 : 1
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
NK Ključ
30.09.2018. 11:30
1 : 0
NK"Bajer 99"
NK Omladinac 75
30.09.2018. 11:30
-- : --
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK JEDINSTVO BIHAĆ
30.09.2018. 11:30
3 : 1
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
02.10.2018. 16:00
1 : 6
OFK "Bihać"
NK"Rudar"
06.10.2018. 11:30
4 : 1
NK"Kamenica"
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
07.10.2018. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
07.10.2018. 11:30
2 : 1
NK Ključ
NK"Bajer 99"
07.10.2018. 11:30
2 : 1
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
07.10.2018. 11:30
0 : 5
NK JEDINSTVO BIHAĆ
NK"Kamenica"
13.10.2018. 11:30
5 : 1
NK"Bajer 99"
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
13.10.2018. 11:30
2 : 2
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
OFK "Bihać"
13.10.2018. 11:30
2 : 1
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
14.10.2018. 11:30
0 : 4
NK"Rudar"
NK Ključ
14.10.2018. 11:30
2 : 3
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK JEDINSTVO BIHAĆ
14.10.2018. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
20.10.2018. 11:30
3 : 1
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
NK"Rudar"
20.10.2018. 11:30
4 : 0
NK JEDINSTVO BIHAĆ
NK Omladinac 75
21.10.2018. 11:30
-- : --
OFK "Bihać"
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
21.10.2018. 11:30
2 : 0
NK Ključ
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
21.10.2018. 11:30
3 : 5
NK"Kamenica"
NK"Bajer 99"
21.10.2018. 11:30
0 : 4
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
OFK "Bihać"
24.10.2018. 16:30
2 : 1
NK JEDINSTVO BIHAĆ
NK"Kamenica"
27.10.2018. 11:30
6 : 2
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
27.10.2018. 11:30
2 : 1
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK"Rudar"
28.10.2018. 11:30
12 : 2
NK"Bajer 99"
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
28.10.2018. 11:30
0 : 5
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
NK Ključ
28.10.2018. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
OFK "Bihać"
03.11.2018. 11:30
4 : 0
NK Ključ
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
03.11.2018. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
03.11.2018. 11:30
1 : 5
NK"Rudar"
NK Omladinac 75
04.11.2018. 11:30
-- : --
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
04.11.2018. 11:30
1 : 3
NK"Kamenica"
NK"Bajer 99"
04.11.2018. 11:30
1 : 5
NK JEDINSTVO BIHAĆ
NK"Rudar"
10.11.2018. 11:30
3 : 0
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK"Kamenica"
10.11.2018. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
10.11.2018. 11:30
1 : 2
OFK "Bihać"
NK"Bajer 99"
11.11.2018. 11:30
0 : 0
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
11.11.2018. 11:30
2 : 3
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK JEDINSTVO BIHAĆ
11.11.2018. 11:30
1 : 0
NK Ključ
OFK "Bihać"
17.11.2018. 11:30
2 : 0
NK"Kamenica"
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
17.11.2018. 11:30
4 : 1
NK"Bajer 99"
NK Ključ
18.11.2018. 11:30
0 : 2
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
NK Omladinac 75
18.11.2018. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
18.11.2018. 11:30
1 : 2
NK"Rudar"
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
18.11.2018. 11:30
0 : 2
NK JEDINSTVO BIHAĆ
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
30.03.2019. 11:30
1 : 1
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
OFK "Bihać"
30.03.2019. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
31.03.2019. 11:30
7 : 1
NK"Bajer 99"
NK Omladinac 75
31.03.2019. 11:30
-- : --
NK"Rudar"
NK Ključ
31.03.2019. 11:30
1 : 1
NK"Kamenica"
NK JEDINSTVO BIHAĆ
31.03.2019. 11:30
4 : 0
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
NK"Kamenica"
06.04.2019. 11:30
12 : 0
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
NK"Rudar"
06.04.2019. 11:30
0 : 1
OFK "Bihać"
NK"Bajer 99"
06.04.2019. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
06.04.2019. 11:30
0 : 4
NK JEDINSTVO BIHAĆ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
07.04.2019. 11:30
-- : --
NK Ključ
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
07.04.2019. 11:30
3 : 2
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK Omladinac 75
13.04.2019. 11:30
-- : --
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
OFK "Bihać"
13.04.2019. 11:30
-- : --
NK"Bajer 99"
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
13.04.2019. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
14.04.2019. 11:30
1 : 1
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK Ključ
14.04.2019. 11:30
1 : 0
NK"Rudar"
NK JEDINSTVO BIHAĆ
14.04.2019. 11:30
2 : 3
NK"Kamenica"
NK"Rudar"
20.04.2019. 11:30
7 : 0
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
21.04.2019. 11:30
-- : --
NK"Kamenica"
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
21.04.2019. 11:30
0 : 6
OFK "Bihać"
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
21.04.2019. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
21.04.2019. 11:30
2 : 5
NK JEDINSTVO BIHAĆ
NK"Bajer 99"
24.04.2019. 17:30
1 : 2
NK Ključ
OFK "Bihać"
27.04.2019. 11:30
4 : 0
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK Ključ
27.04.2019. 11:30
2 : 2
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
27.04.2019. 11:30
1 : 0
NK"Bajer 99"
NK"Kamenica"
27.04.2019. 11:30
1 : 3
NK"Rudar"
NK Omladinac 75
28.04.2019. 11:30
-- : --
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK JEDINSTVO BIHAĆ
28.04.2019. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
04.05.2019. 11:30
4 : 1
NK Ključ
NK"Rudar"
05.05.2019. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK"Bajer 99"
05.05.2019. 11:30
0 : 9
NK"Kamenica"
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
05.05.2019. 11:30
3 : 2
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
05.05.2019. 11:30
1 : 5
OFK "Bihać"
NK Omladinac 75
05.05.2019. 11:30
-- : --
NK JEDINSTVO BIHAĆ
OFK "Bihać"
08.05.2019. 18:00
-- : --
NK Omladinac 75
NK Ključ
08.05.2019. 18:00
0 : 3
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
08.05.2019. 18:00
2 : 0
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK"Kamenica"
08.05.2019. 18:00
6 : 3
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
08.05.2019. 18:00
-- : --
NK"Bajer 99"
NK JEDINSTVO BIHAĆ
08.05.2019. 18:00
1 : 2
NK"Rudar"
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
11.05.2019. 11:30
3 : 4
NK"Kamenica"
NK"Bajer 99"
12.05.2019. 11:30
0 : 11
NK"Rudar"
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
12.05.2019. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
12.05.2019. 11:30
3 : 1
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
NK Omladinac 75
12.05.2019. 11:30
-- : --
NK Ključ
NK JEDINSTVO BIHAĆ
12.05.2019. 17:00
-- : --
OFK "Bihać"
NK Ključ
22.05.2019. 18:00
0 : 4
OFK "Bihać"
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
22.05.2019. 18:00
-- : --
NK Omladinac 75
NK"Kamenica"
22.05.2019. 18:00
5 : 2
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
22.05.2019. 18:00
-- : --
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK"Rudar"
22.05.2019. 18:00
5 : 0
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
NK JEDINSTVO BIHAĆ
23.05.2019. 18:00
8 : 0
NK"Bajer 99"
OFK "Bihać"
18.05.2019. 11:30
3 : 0
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac
19.05.2019. 11:30
9 : 0
NK"Bajer 99"
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
19.05.2019. 11:30
0 : 5
NK"Rudar"
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
19.05.2019. 11:30
-- : --
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Omladinac 75
19.05.2019. 11:30
-- : --
NK"Kamenica"
NK Ključ
19.05.2019. 11:30
1 : 4
NK JEDINSTVO BIHAĆ
Nogometni klub "Brekovica 78" Brekovica - Bihać
25.05.2019. 11:30
1 : 2
NK Ključ
NK"Kamenica"
25.05.2019. 11:30
0 : 10
OFK "Bihać"
NK"Rudar"
25.05.2019. 11:30
9 : 0
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
26.05.2019. 11:30
-- : --
NK Omladinac 75
NK"Bajer 99"
26.05.2019. 11:30
2 : 2
NK PODGRMEČ SANSKI MOST
NK JEDINSTVO BIHAĆ
26.05.2019. 11:30
1 : 0
Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac

VIJESTI

GALERIJA

NK Omladinac Sanica